Porady - łazienka

poniedziałek, 03 sierpnia 2015

Parę ładnych chwil temu kupiłam magiczny ręcznik. Kolorowy, w malutkim pudełeczku, a właściwie w folii, był tak skompresowany, że nie wiedziałam czy rzeczywiście może z niego powstać normalnych rozmiarów ręcznik. Dopiero ostatnio przypomniało mi się o nim i stąd ten wpis.

Z tymi normalnymi rozmiarami to trochę przesadziłam, bo nie jest on wielkości ręcznika kąpielowego czy małego. Jego wymiary wynoszą około 30 x 30 cm, czyli taki malutki ręcznik do wycierania dziecięcych rączek. Ale zabawa w oczekiwanie na jego zwiększanie się jest całkiem miła, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. A Wy macie już taki magiczny ręcznik u siebie w domach?

magiczny ręcznik

 

Sposób w jaki działa cała magia jest prosty. Wystarczy wyjąć ręcznik z opakowania i umieścić go w ciepłej wodzie. 

 ręcznik magiczny

 

Po kilku sekundach ręcznik powiększa się / rośnie na naszych oczach. Zaczyna się otwierać, rozkładać, aż w końcu jest gotowy. Teraz tylko suszymy go na słońcu lub grzejniku i mamy gotowy ręcznik. 

 ręcznik na prezent

ręcznik magiczny dla dziecka

 

Z tego co wiem, bo sprawdziłam świetnie nadaje się na drobny prezent lub jako wyprawka dla dziecka do przedszkola. Nie pamiętam już ile dokładnie kosztował, ale nie była to jakaś wielka suma. Podobne można kupić w internecie. Ja polecam, a Wy?

magia ręcznika

 
1 , 2 , 3 , 4


nieruchomości

Sprawdź do jakiej sieci
należy numer