piątek, 25 stycznia 2013

Dziś artykuł z nowej kategorii. Nie wiedziałm gdzie go umieścić na swoim blogu, więc utworzyłam nową kategorię: Kosmetyki. Jakiś czas temu poraz pierwszy zetknęłam się z firmą FM Group Polska. Nie wiem czy ktoś z Was może o niej słyszał. Jeśli tak to wiecie na czym rzecz polega, a jeśli nie to postaram Wam się przybliżyć nieco jej działalność.

Na początku nie miałam zbyt wielu informacji o tej firmie, nie wiedziałam czym się zajmuje i co to dokładnie jest. Najwięcej dowiedziałam się z internetu oczywiście, ale także od pracowników tej firmy tzw. Dystrybutorów. Postanowiłam się zapisać. Ważnym argumentem za, było dla mnie to, że firma FM Group to polska firma działająca od roku 2004. Swoją siedzibę ma we Wrocławiu, a jej oddziały rozsiane są po całym świecie. Generalnie lubię wspierać i kupować to co polskie, co nasze, bo wiem, że takie wyroby, produkty napewno są dobre. FM wytwarza produkty wysokiej jakości w zakresie perfumeryjnym (z których jest najbardziej znana), produktów do makijażu, produktów dla domu oraz sieć komórkową FM Mobile. Wszystkie przedmioty są zamieszczane w odpowiednich katalogach (katalogi do obejrzenie na końcu artykułu).  

Przyznam, że bardzo chciałam wypróbować produkty tej firmy, by je poprostu sprawdzić, zobaczyć. Zapisałam się więc do FM-u. Dzięki temu mogę robić zakupy dla siebie po tańszej cenie. Chociażby dlatego warto się do niej zapisać, bo przecież i tak kupuje się produkty chemiczne, są one zawsze potrzebne. Dodatkowo za każdy zakupiony produkt dostaję punkty. Ale nie o tym. Kupiłam kilkanaście rzeczy. Przesyłka przyszła już na drugi dzień, więc mogłam od razu wypróbować zakupione produkty. Może ktoś pomyśli, że firma o której niewiele słychać, oferuje drogie rzeczy. Wręcz przeciwnie. Nie są one drogie, za to bardzo wydajne, starczają naprawdę na długo. To dlatego, że wystarczy kilka kropel np. płynu do podłóg, by była on czysta, lśniąca i jeszcze ładnie pachniała. To samo jest z innymi produktami, które testowałam. Jestem z nich bardzo zadowolona. Oszczędzam też swój czas, zamiast chodzić od sklepu do sklepu szukając odpowiedniego płynu, zamawiam go za pomocą sklepu internetowego FM Group o każdej porze. Istnieje również możliwość polecania produktów z katalogów rodzinie i znajomym. Będą oni z pewnością zadowoleni z dobrej ceny i jakości produktów. Poniżej zamieszczam zdjęcie z niektórymi produktami FM.

kosmetyki FM

Strona internetowa FM Group - www.perfumy.fm 

Poniżej zamieszczam linki z katalogami, w których możesz zobaczyć produkty firmy FM Group:

- katalog Perfumeryjny

- katalog For Home

- katalog Make Upnieruchomości

Sprawdź do jakiej sieci
należy numer