Blog > Komentarze do wpisu

Chcesz zdobyć nagrody? Dołącz do Panelu Ariadna.

Dziś nietypowy w porównaniu do innych, wpis na blogu. Będzie on dotyczył Ogólnopolskiego Panelu Badawczego ARIADNA. Rejestrując się w nim i wypełniając ankiety, możesz zdobywać punkty, a następnie wymieniać je na nagrody. Może ktoś z Was już z niego korzysta? Jeśli nie to poniżej opiszę o co dokładnie chodzi i czym panel.

A więc, Ogólnopolski Panel Badawczy ARIADNA jest miejscem, gdzie zbierana jest opinia Polaków na różne tematy życia codziennego. Dotyczą one wielu rzeczy m.in. polityki, produktów AGD, spożywczych, kosmetyków, usług telefonicznych czy tematów związanych ze sławnymi osobami. ARIADNA współpracuje z wiodącymi ośrodkami w dziedzinie nauk społecznych (Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Gdański, UMCS, KUL i Polska Akademia Nauk) i wyniki badań uwzględnia w swoich statystykach. Dzięki temu, każdy kto wyrazi swoją opinię wpływa bezpośrednio na rzeczywistość. ARIADNA to marka działająca od kilku lat i mająca już ponad 100 000 osób zarejestrowanych w swoim systemie. 

W Panelu Badawczym ARIADNA może zarejestrować się każdy kto skończył 14 lat i mieszka w Polsce. Osoby młodsze mogą brać udział w badaniu, lecz za zgodną rodziców. Niektóre ankiety są przeznaczone wyłącznie dla osób, które skończyły 18 rok życia. 

 

ariadna

 

Działa to w następujący sposób. Każdy z Was, kto zarejestruje się w ARIADNIE, będzie otrzymywał ankiety do wypełniania. Będą one dostarczane na adres e-mail. Za wypełnienie danej ankiety, osoba zarejestrowana otrzyma punkty. Punkty te można wymienić na nagrody w sklepie ARIADNY. Ilość otrzymanych punktów jest proporcjonalna do długości ankiety, czyli jeśli np. wypełnienie ankiety trwa 10 minut otrzymasz 10 punktów. Gdy zdecydujesz się zamówić nagrodę ze sklepu ARIADNY, będzie ona dostarczona pocztą lub kurierem na koszt ARIADNY. Nagrody w Panelu ARIADNA to m.in. akcesoria komputerowe, przedmioty użytkowe, narzędzia, gadżety, kosmetyki, zabawki, gry. Wybrana nagroda jest dostarczona na podany adres w przeciągu 7 - 14 dni. 

nagrody w panelu 

 

ARIADNA dba o poufność danych osobowych, dlatego też każda wypełniana ankieta jest całkowicie anonimowa. Wyniki ankiety są analizowane statystycznie i nikt nie ma do nich wglądu. Regulamin Panelu zawiera więcej niezbędnych informacji. 

Przyłącz się do Panelu Badawczego ARIADNA. Wypełniaj ankiety, zdobywaj punkty i wymieniaj je na cenne nagrody. Punkty, które zdobędziesz możesz również przekazać na inne cele. Aktualnie są nimi pomoc dla Ani Radomskiej na leczenie i podjęcie walki z rakiem oraz Pajacyk - Polska Akcja Humanitarna. 

niedziela, 21 lutego 2016, paniqlka

Polecane wpisynieruchomości

Sprawdź do jakiej sieci
należy numer